No:438/22, Azərbaycan Respublikası Xarici İşlər Nazirliyinin Mətbuat xidməti idarəsinin nazir Ceyhun Bayramovun Amerika Birləşmiş Ştatlarının Prezidenti Co Bayden tərəfindən təşkil edilən rəsmi qəbulda iştirakına dair məlumatı
23 sentyabr 2022 08:00
21 sentyabr tarixində Azərbaycan Respublikası xarici işlər naziri Ceyhun Bayramov Nyu Yorkda BMT Baş Assambleyasının 77-ci sessiyasının yüksək səviyyəli həftəsi çərçivəsində Amerika Birləşmiş Ştatlarının Prezidenti Co Bayden tərəfindən təşkil edilən rəsmi qəbulda iştirak edib.

No:438/22, Information of the Press Service Department of the Ministry of Foreign Affairs of the Republic of Azerbaijan on the participation of Minister Jeyhun Bayramov in the official reception organized by the President of the United States of America, Joe Biden
23 September 2022 08:00
On September 21, Minister of Foreign Affairs of the Republic of Azerbaijan Jeyhun Bayramov participated in the official reception organized by the President of the United States of America Joe Biden on the sidelines of the high-level week of the 77th session of the UN General Assembly in New York.