No:436/25, Nazir Ceyhun Bayramovun Müqəddəs Taxt-Taca və İtaliya Respublikasına rəsmi səfərinə dair mətbuat məlumatı
24 noyabr 2025 17:47
24 noyabr 2025-ci il tarixində Azərbaycan Respublikasının xarici işlər naziri Ceyhun Bayramov Müqəddəs Taxt-Taca və İtaliya Respublikasına rəsmi səfərə yola düşüb.
Səfər çərçivəsində 25-27 noyabr tarixlərində nazir Ceyhun Bayramovun Vatikanda və İtaliyada xarici işlər nazirləri, digər yüksək səviyyəli rəsmilərlə görüşlərinin, beyin mərkəzində çıxışı və digər tədbirlərin keçirilməsi nəzərdə tutulur.

No:436/25, Press release on the official visit of Minister Jeyhun Bayramov to the Holy See and the Italian Republic
24 November 2025 17:47
On 24 November 2025, the Minister of Foreign Affairs of the Republic of Azerbaijan Jeyhun Bayramov departed on an official visit to the Holy See and the Italian Republic.
Within the framework of the visit, on 25–27 November, it is envisaged that Minister Jeyhun Bayramov will hold meetings with foreign ministers and other high-level officials in the Vatican and Italy, deliver a speech at a think tank, and participate in other events.