No:332/21, Azərbaycan Respublikası Xarici İşlər Nazirliyinin Mətbuat xidməti idarəsinin nazir Ceyhun Bayramovun BMT Baş Assambleyasının 76-cı sessiyasında iştirakına dair məlumatı
20 sentyabr 2021 10:02
Azərbaycan Respublikası xarici işlər naziri Ceyhun Bayramovun rəhbərlik etdiyi nümayəndə heyəti BMT Baş Assambleyasının 76-cı sessiyasında iştirak etmək üçün ABŞ-ın Nyu York şəhərinə yola düşüb. Səfər zamanı sessiya çərçivəsində keçiriləcək tədbirlərdə iştirak, habelə xarici dövlətlərin rəsmiləri ilə ikitərəfli görüşlərin keçirilməsi nəzərdə tutulur.

No:332/21, Information of the Press Service Department of the Ministry of Foreign Affairs of the Republic of Azerbaijan on the participation of Minister Jeyhun Bayramov at the 76th session of the UN General Assembly
20 September 2021 10:02
A delegation led by the Minister of Foreign Affairs of the Republic of Azerbaijan Jeyhun Bayramov has left for New York to attend the 76th session of the UN General Assembly.
During the visit, Foreign Minister is going to attend the events to be held in the framework of the session, as well as hold bilateral meetings with foreign officials.