No:184/17, Xarici işlər naziri Elmar Məmmədyarov Avropa İttifaqının Azərbaycan Respublikasındakı Nümayəndəliyinin rəhbəri xanım Malena Mardı diplomatik fəaliyyətinin başa çatması ilə əlaqədar qəbul edib
07 iyul 2017 01:00
Görüşdə Elmar Məmmədyarov Malena Mardın fəaliyyəti müddətində Azərbaycan ilə Avropa İttifaqı arasında əlaqələrin inkişafına verdiyi töhfələrinin yüksək qiymətləndirildiyini bildirdi.
Malena Mard fəaliyyəti dövründə Azərbaycan ilə Avropa İttifaqı arasında əməkdaşlığın irəlilədilməsi üçün səylərini əsirgəmədiyini diqqətə çatdırdı.

No:184/17, Foreign Minister Elmar Mammadyarov received the Head of Delegation of the European Union to the Republic of Azerbaijan, Malena Mard upon the termination of her diplomatic tenure
07 July 2017 01:00
During the meeting Elmar Mammadyarov noted that her contributions to the development of relations between Azerbaijan and the European Union during diplomatic mission is highly appreciated.
Malena Marda noted that she speared no efforts to enhance bilateral relations between Azerbaijan and the European Union during her diplomatic mission.