No:053/25, Nazir Ceyhun Bayramovun Litva Respublikasının xarici işlər naziri Kestutis Budris ilə görüşünə dair mətbuat məlumatı
15 fevral 2025 19:02
15 fevral 2025-ci il tarixində Azərbaycan Respublikasının xarici işlər naziri Ceyhun Bayramov Münxen Təhlükəsizlik Konfransı çərçivəsində Litva Respublikasının xarici işlər naziri Kestutis Budris ilə görüşüb.
Görüş zamanı Azərbaycan və Litva arasında mövcud əməkdaşlıq gündəliyinin aktual məsələləri, regional və beynəlxalq təhlükəsizlik mövzuları ətrafında fikir mübadiləsi aparılıb.
Nazir Ceyhun Bayramov, postmünaqişə dövründə bölgədə mövcud vəziyyət və reallıqlar barədə qarşı tərəfi məlumatlandırıb.

No:053/25, Press release on the meeting of Minister Jeyhun Bayramov with Minister of Foreign Affairs of the Republic of Lithuania Kęstutis Budrys
15 February 2025 19:02
On 15 February 2025, Minister of Foreign Affairs of the Republic of Azerbaijan Jeyhun Bayramov met with Minister of Foreign Affairs of the Republic of Lithuania Kęstutis Budrys within the framework of the Munich Security Conference.
During the meeting, an exchange of views was held on current issues on the agenda of existing cooperation between Azerbaijan and Lithuania, as well as regional and international security topics.
Minister Jeyhun Bayramov informed the other side about the current situation and realities in the region in the post-conflict period.