No:038/24, Azərbaycan və Ermənistan arasında dövlət sərhədinin delimitasiyası üzrə dövlət komissiyalarının altıncı görüşünə dair mətbuat məlumatı
31 yanvar 2024-cü il tarixində Azərbaycan Respublikası və Ermənistan Respublikası arasında sərhəddə Azərbaycan Respublikasının Baş nazirinin müavini Şahin Mustafayev və Ermənistan Respublikasının Baş nazirinin müavini Mher Qriqoryanın sədrliyi altında Azərbaycan Respublikası və Ermənistan Respublikası arasında dövlət sərhədinin delimitasiyası üzrə Dövlət Komissiyasının və Ermənistan Respublikası ilə Azərbaycan Respublikası arasında dövlət sərhədinin delimitasiyası və sərhəd təhlükəsizliyi məsələləri üzrə Komissiyanın altıncı görüşü keçirilib.

No:038/24, Press release on the sixth meeting of the State Commissions on the delimitation of the state border between Azerbaijan and Armenia (EN/RU)
31 January 2024 18:56
On 31 January 2024, the sixth meeting of the State Commission on the delimitation of the state border between the Republic of Azerbaijan and the Republic of Armenia and the Commission on the Delimitation of the State Border and Border Security between the Republic of Armenia and the Republic of Azerbaijan was held on the border between the Republic of Azerbaijan and the Republic of Armenia under the chairmanship of the Deputy Prime Minister of the Republic of Azerbaijan Shahin Mustafayev and the Deputy Prime Minister of the Republic of Armenia Mher Grigoryan.