No:014/25, Xarici İşlər Nazirliyinin rəhbər heyətinin 20 Yanvar - Ümumxalq Hüzn Günü münasibətilə Şəhidlər Xiyabanına ziyarətinə dair mətbuat məlumatı
20 yanvar 2025 14:55
20 yanvar 2025-ci il tarixində Azərbaycan Respublikasının xarici işlər naziri Ceyhun Bayramovun rəhbərlik etdiyi Xarici İşlər Nazirliyi heyəti 20 Yanvar - Ümumxalq Hüzn Günü münasibətilə Şəhidlər Xiyabanını ziyarət edib.
Ziyarət zamanı ölkəmizin müstəqilliyi, ərazi bütövlüyü və suverenliyi uğrunda canlarından keçən oğul və qızlarımızın əziz xatirəsi dərin hörmət və minnətdarlıqla yad edilib, onların məzarları üzərinə gül dəstələri düzülüb.

No:014/25, Press release on the visit of the leadership of the Ministry of Foreign Affairs to the Alley of Martyrs on the occasion of 20 January – Nationwide Day of Mourning
20 January 2025 14:55
On 20 January 2025, the delegation of the Ministry of Foreign Affairs led by the Minister of Foreign Affairs of the Republic of Azerbaijan Jeyhun Bayramov visited the Alley of Martyrs on the occasion of 20 January – Nationwide Day of Mourning.
During the visit, the cherished memory of our sons and daughters who sacrificed their lives for the independence, territorial integrity and sovereignty of our country was honored with deep respect and gratitude, and flowers were laid at their graves.