No: 28/17, Xarici işlər naziri Elmar Məmmədyarov Gürcüstanın ədliyyə naziri Tea Tsulukianin başçılıq etdiyi nümayəndə heyəti ilə görüşüb
11 fevral 2017 06:10
Görüş zamanı dost və qonşu dövlətlər olan Azərbaycan və Gürcüstan arasında tərəfdaşlığın hərtərəfli inkişafından məmnunluq ifadə olundu.
Tərəflər ölkərimizin ədliyyə, penitensiar və notarial xidmətlər sahəsində uğurlu əməkdaşlığı və qarşılıqlı təcrübə mübadiləsinin davam etdirilməsinin vacibliyini vurğuladılar.
Görüşdə həmçinin beynəlxalq təşkilatlar çərçivəsində əməkdaşlıq məsələlərinə dair fikir mübadiləsi aparıldı.

No: 28/17, Foreign Minister Elmar Mammadyarov met with the delegation led by Georgia’s Minister of Justice Tea Tsulukiani
During the meeting the sides praised the comprehensive development of partnership between Azerbaijan and Georgia as friendly and neighborly countries.
The Ministers emphasized the importance of successful cooperation in the fields of justice, penitentiary and notary services and continuation of reciprocal exchange of experience.
During the meeting the sides had also an exchange of views on cooperation within the international organizations.